Výčepní zařízení

Výčepní zařízení nesmí chybět na žádné párty, kde proudem teče pivo! Výčepní zařízení přiveze až na místo určení, pivo pak rozvážíme dokonce 365 dní v roce. Obsluhovat výčepní zařízení si musí vyzkoušet každý správný chlap, ale když se obsluhy ujme dáma, orosené pivo chutná rovněž skvěle.

Výčepní zařízení – půjčovna chlazení na pivo

Správně vychlazené pivo je samozřejmostí, tak proč riskovat? Výčepní zařízení se skládá z několika komponentů a chlazení na pivo je jedním z nejdůležitějších. Pivní pohotovost půjčuje chlazení na pivo pro výčepní zařízení za 400,- na den! Výčepní zařízení s chlazením od pivní pohotovosti rozpumpuje každou párty!

Výčepní zařízení – půjčovna párty píp
Výčepní zařízení můžete s pivní pohotovostí zdokonalit o stylovou párty pípu, kterou si můžete půjčit za pouhých 50,- na den! Po složení kauce dorazí pivní komando i s pípou přímo na místo určení, kde už čeká připravené výčepní zařízení. Výčepní zařízení s párty pípou se během párty asi příliš nezastaví.
Prodej výčepních sestav
Prodej výčepních zařízení
Výčepní zařízení - narážecí hlavy

Výčepní zařízení na párty nesmí postrádat tu správnou narážecí hlavu! V naší nabídce najdete hned tři. Jedná se o narážecí hlavy pro výčepní zařízení „Korb“, „Flach“ a „Kombi“. Výčepní zařízení opatřené hlavicí Korb umožní výčep piv z jiných pivovarů, než Flach či Kombi. Kompletní seznam pivovarů pro jednotlivé narážecí hlavy najdete na webu pivní pohotovosti.

Výčepní zařízení s Pivní pohotovostí

Pivní pohotovost nabízí pivní párty na klíč. Hlavní roli v každé takové párty hraje pivo, a proto je výčepní zařízení její esenciální součástí. Pivní pohotovost přebírá veškerou logistiku a odpovědnost za skvěle vydařenou párty. Účastníci párty se mohou bez starostí bavit, obsluhovat výčepní zařízení a dopřávat si skvělé pivo a předem naložené grilované maso. Grilování a výčepní zařízení patří k sobě!